Apskats: Byphasse Hair Pro šampūns un matu maska.

Review: Byphasse Hair Pro shampoo and hair mask. - Crystal Cosmetics e-Store

Krāsotu matu kopšana ir ievērojami kompleksāka nekā dabīgu matu kopšana. Pirmkārt, laika gaitā matu krāsa mainās - balināti mati kļūst ar dzeltenīgu nokrāsu, tāpēc jālieto tonējoši līdzekļi, taču tumši mati un sarkani mati izbalē, arī iegūst dzeltenīgu toni, kā arī saules ietekme tos skar aktīvāk nekā gaišus matus. Otrkārt, regulāra matu krāsošana ar permanentajām matu krāsām izmaina mata struktūru. Amonjaks, kas ir matu krāsu sastāvā, atver mata kutikulu, lai ļautu matu krāsai iespraukties dziļāk matā, tikmēr peroksīds izbalina mata dabisko krāsu, lai tajos varētu iekļūt jaunais pigments. Regulāra šāda matu atvēršana noārda keratīna daudzumu matos, kas ir matus veidojošs proteīns. Tāpēc mati kļūst sausi, spurojas, biežāk sapiņķerējas. 

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai šampūns un kondicionieris krāsotiem matiem:
1) nebūtu sausinošs;
2) aizsargātu matu krāsu no izbalēšanas;
3) būtu ar UV filtru;
4) mitrinātu matus, lai atvieglotu to ķemmēšanu.

10 gadus esmu nodzīvojusi ar brūniem krāsotiem matiem. No kastaņbrūniem līdz gandrīz melniem matiem. Gadu laikā atklāsmes par to, ko meklēju matu produktos un matu krāsās, ir krasi mainījušās. Pirmais nosacījums ir tāds, ka vairs nelietoju tā saucamās "kastīšu krāsas", bet izvēlos profesionālu krāsu, kas nemaz ilgtermiņā nesanāk dārgāk. Ņemot vērā, ka matu krāsa turās ilgāk un netraumē mata struktūru kā neprofesionālās krāsas. Otrais nosacījums ir ļoti mitrinošs kondicionieris, kas palīdzēs matu galus nogludināt. Pat, ja tas nav dārgais gals ar izsmalcinātām sastāvdaļām. Ticiet man, ir izmēģināti ļoti daudz dažādi kondicionieri, un tikai daži no tiem ir izcēlušies ar paliekošu nogludinošu efektu. 

Viens no tiem ir šī Hair Pro maska krāsotiem matiem. 

Jā, tā satur silikonus, taču mati ir nogludināti un tiešām vieglāk ķemmējami. Man kā trauslu un plānu matu īpašniecei tas ir ļoti svarīgi, jo es centīšos saglabāt katru ataugušo matu. Un šis nogludinošais efekts saglabājas līdz nākamajai matu mazgāšanas reizei. Varētu šķist, ka spēcīgi mitrinošas maskas varētu padarīt matu smagus, taču ar šo matu masku tas nenotiek. Vienīgi uzmanību - dušas grīda var palikt slidena! Papildus šo matu masku lietoju kā palīgu skūšanās procesā. Noteikti būsi dzirdējusi, ka kondicionierus var lietot skūšanās putu vietā. Tas strādā. Sevišķi tāpēc, ka šī matu maska iedarbojas ļoti ātri. Kājas pēc skūšanās ir ļoti gludas un maigas, ar mazāk iekaisumiem vai ieaugušiem matiņiem.

Šampūns ir, tā teikt, "ok". Patiess pluss ir lielais un dāsnais iepakojums - viena litra pudele.
Šampūns arī ir ar viegli nogludinošu efektu. Ātri attīra matus un nesausina tos. Protams, matu produktus periodiski mainu, lai mati nepierod pie viena sastāva. Smarža abiem produktiem ir klasisks matu kopšanas produktu aromāts. Tas ir neuzkrītošs un turas kādas 2 dienas.

Iepriecina, ka šo produktu sastāvā ir UV filtrs, kas palīdz aizsargāt matus no saules ietekmes vasarā. Protams, apvienojumā ar citiem produktiem, kas satur UV filtru, piemēram, Sens.us Illumy Light Oil vai Byphasse matu eļļu krāsotiem matiem.

Iepriekšējais raksts Nākamais raksts

2 komentāri

  • https://gamesell.ru/gkey/3079768

    gamesellru
  • Вдруг читатель обнаруживает, что хорошие ногтики сделались хрупкими, возникла желтизна, свербеж, потресканность или же подобные сигналы нездорового вида – целесообразно обратить заботливость в этого манере ногтя, подобный характеристика вточности представляет образование https://vros-nogot.ru/ вируса на верхней листе, тот что выражается большим стеснением, в момент если презирать врачевание такой вируса. Минуя вирус зачастую возможно увидеть случаем неправильного пластины или набухание кожи возле области ноготка, полностью указанные инфекции ногтей имеют свои основания.
    Это сможет стать банальная Vros-Nogot.Ru несвежесть ног также неосторожность в социальных помещениях, там где можно заразиться вирусом, однако всяческие дела разрешимы, если вовремя понять также пройти курс точечного излечения. Сайт про заболевания пяток и пальцев и ногтей ацикловир форте – ресурс, который охватывает различные тематику по расстройства ногтей также дает полезные материалы, те что пользователи получат шанс применять в качестве рекомендации касательно резолюции описанного предмета. К тому же есть под написанной темой пользователь можете видеть трактование плюс индивидуальный связь от читателей по данной проблеме.

    vrosnogotea

Leave a comment