Sapucējies izlaidumam kopā ar Depend!

Get ready for graduation with Depend!

Vasara - priecīgu notikumu un skaistu mirkļu bagāta. Vai drīzumā beigsi skolu vai absolvēsi universitāti un vēlies izskatīties apburoši un pārliecināta par sevi? Šajā ierakstā dalīsimies ar ieteikumiem, kā mājas apstākļos sagatavoties lielajai dienai - izlaidumam.

Depend klāstā atradīsi daudz dažādu produktu, kuri skaistumkopšanas procedūras ļauj veikt mājās, piemēram,

Gēllakas manikīra un pedikīra komplekts GeliQ;

♥ Uzacu grima produkti, kā arī komplekti uzacu un skropstu krāsošanai;

♥ Dažādi skaistumkopšanas aksesuāri;

♥ Mākslīgās skropstas un nagi.

Tas viss maijā ar 30% atlaidi e-veikalā!

Iegādājies produktus laicīgi, lai tie nav jāizmēģina pēdējā brīdī un vari paspēt ietrenēt roku to lietošanā!

Ko darīt ar uzacīm?

Aptuveni nedēļu iepriekš

Apmēram nedēļu pirms izlaiduma ar Depend skropstu un uzacu krāsu krāsotas uzacis būs pietiekami zaudējušas intensitāti, lai pasākuma dienā efekts nebūtu pārāk uzkrītošs, taču paši uzacu matiņi būs gandrīz kā tikko krāsoti. Uzacu krāsas rezultāts saglabājas līdz pat 6 nedēļām. Ja ir nepieciešams, krāsu vari izmantot arī skropstām. Pēc tam ar uzacu pinceti vai uzacu skuvekli atbrīvojies no liekajiem matiņiem ap uzacīm, ja tādi ir.

Šeit atradīsi bloga ierakstu ar pamācību uzacu krāsas lietošanā.

(Starp citu, ar uzacu skuvekli vari vieglām kustībām atbrīvoties no peach fuzz uz vaigiem, kas palīdzēs sejas grimam izskatīties maksimāli gludi. Neuztraucies, matiņi neataugs biezāki un tumšāki.)

Izlaiduma dienā

Uzacis ir mūsu sejas rāmis, kas pasniedz vizuālo tēlu un mīmiku, tāpēc tām tiek pievērsta uzmanība. Ar speciālu uzacu birstīti saķemmē uzacis uz augšu un tad uz leju, un tukšās vietiņas ar Depend uzacu zīmuli vieglām kustībām iezīmē matiņu augšanas virzienā.
Lai tās visas dienas garumā izskatītos nevainojami, ar Brow Lift Illusion uzacu vasku vai Tint & Shape uzacu tušu nofiksē tās vēlamajā virzienā - uz augšu un diagonāli.

Ko darīt ar nagiem?

Dienu iepriekš

Veic gēllakas manikīru mājās. Tas aizņems vien pusstundu tava laika un atstās vairāk vaļas citām gatavošanās procedūrām. Kā arī ietaupīs līdzekļus ilgtermiņā. Viena šāda GeliQ starta komplekta cena atsver reizi pie manikīra meistara, bet manikīru vari mainīt, cik bieži vēlies, kā arī veikt pedikīru, neizejot no mājas. Rezultāts turēsies līdz pat 2 nedēļām. Atliek tikai izvēlēties toņus no plašā Depend Gel iQ klāsta.

Izlaiduma dienā

Ja neesi uz "Tu" ar nagu lakošanu, bet zini, ka izlaiduma dienā vēlies, lai nagi izskatās efektīgi un nevainojami, izvēlies pielīmējamos nagus. Mākslīgo nagu komplektā ir iekļauta arī līme. Tos pēc garās, notikumiem bagātās dienas varēsi noņemt nost.

Ko darīt ar skropstām?

Nedēļu pirms izlaiduma

Lai tavs skatiens apburtu arī skolas zāles pēdējās rindās sēdošos, bet nevēlies pieaudzēt skropstas, izvēlies Depend mākslīgās pielīmējamās skropstas. Atrodi tās, kuras vizuāli piesaista visvairāk un sniedz gaidīto efektu tieši tavām acīm un personībai. Piemēri skropstas pie acīm un nogriez lieko garumu, sākot no ārējiem kaktiņiem. Trenējies skropstu pielīmēšanā ar komplektā ietverto skropstu līmi un vienkāršākai līmēšanai iegādājies skropstu aplikatoru - pinceti.

Izlaiduma dienā

Izveido savu mīļāko grimu, ko esi praktizējusi jau iepriekš, lai zini, ka dienas laikā tas turēsies nevainojami. Ja nezini, kā lietot acu ēnas, nesatraucies, jo svaigam dienas grimam pietiek ar vieglu mirdzumu uz plakstiņiem. Galvenais akcents acu grimā būs mākslīgās skropstas. Līmē tās makslimāli tuvu skropstu līnijai, lai tās izskatītos pēc iespējas dabiskāk. Taču, ja vēlies, lai savienojuma vieta pavisam nebūtu redzama, ar šo pašu uzacu otiņu un brūnām acu ēnām iezīmē skropstu līniju, tā padarot skatienu vēl izteiksmīgāku. Šeit būs bloga ieraksts ar pamācību skropstu pielīmēšanā.

Ceram, ka šie padomi būs noderīgi tavā svētku dienā
Seko mums Instagram: @crystalcosmeticslv
Iepriekšējais raksts Nākamais raksts

Leave a comment